Info Nové konto

Meno:   Heslo:  


   Eurokalkulačka:  
    €
    Sk
   Konverzný kurz:
1 € = 30,1260 Sk
 

Dobitie/zvýšenie kreditu - Priamym spôsobom

Tento spôsob znamená pre vás nielen pohodlnosť pri dobíjaní kreditu (môžete ho uskutočniť napr. priamo od vášho počítača), ale aj získanie bonusu vo výške 10 % z dobíjanej sumy zadarmo. Kredit si môžete dobiť/zvýšiť nasledovnými spôsobmi:

 • prostredníctvom internet bankingu (t.j. prostredníctvom služby vašej banky)
  Po prihlásení do systému Rozbaľ.to! jednoducho zvoľte tlačidlo Konto / Dobiť kredit. Ďalej sa riaďte uvedenými pokynmi. V systéme Rozbaľ.to! môžete vykonávať platby pomocou platobného systému TatraPay, SporoPay (Slovenská sporiteľňa) a ePlatby (Všeobecná úverová banka). Pri tomto spôsobe dobitia/zvýšenia bude váš kredit dobitý buď okamžite (TatraPay) alebo v priebehu niekoľkých minút
   
 • prevodom alebo vkladom na účet
  Dobitie/zvýšenie kreditu môžete uskutočniť bezhotovostným prevodom z vášho účtu v banke, osobnou návštevou v banke, elektronickým prevodom (Internet, GSM alebo Phone banking), prípadne vkladom v hotovosti na účet v ľubovoľnej pobočke Tatra Banky (v tomto prípade nemusíte mať ani vlastný účet v Tatra banke). Po prihlásení do systému Rozbaľ.to! zvoľte tlačidlo Konto / Dobiť kredit. Zvoľte sumu, o ktorú chcete zvýšiť svoj kredit a zvoľte spôsob dobitia "bankový prevod alebo vklad". Číslo účtu, kód banky, konštantný a variabilný symbol (ten je veľmi dôležitý) a ostatné inštrukcie pre platbu sú uvedené na nasledujúcej stránke. (Všetky číselné údaje si pred návštevou banky pozorne odpíšte alebo si stránku vytlačte.)
  Všetky platby bankovým prevodom alebo vkladom sú identifikované pomocou tzv. variabilného symbolu, jedinečného pre každého užívateľa a platbu. Bez tohto symbolu by systém nevedel zistiť, komu sa vlastne má kredit zvýšiť. Variabilný symbol je pridelený systémom Rozbaľ.to! potom, ako sa prihlásite a v menu Konto / Dobiť kredit si zvolíte spôsob platby a sumu. Váš kredit by mal byť dobitý do niekoľkých dní po uskutočnení prevodu alebo vkladu v závislosti od banky, ktorú máte.
   
 • dobitie/zvýšenie kreditu kartami s logom VISA, VISA Electron, MasterCard (EC/MC) alebo Diners Club
  Zvýšenie kreditu môžete uskutočniť aj prostredníctvom platobného systému CardPay Tatra banky, t.j. všetkými kartami s logom VISA, VISA Electron, MasterCard (EC/MC) alebo Diners Club. Po prihlásení do systému Rozbaľ.to! zvoľte tlačidlo Konto / Dobiť kredit. Zvoľte sumu, o ktorú chcete zvýšiť svoj kredit a zvoľte spôsob dobitia "CardPay". Ďalej sa riaďte uvedenými pokynmi.

  Pozn.: Ak plánujete dobitie kreditu priamym spôsobom (bankovou platbou) bez použitia karty Rozbaľ.to! počítajte so zdržaním bankového prevodu a nečakajte na posledné dni.