Info Nové konto

Meno:   Heslo:  


   Eurokalkulačka:  
    €
    Sk
   Konverzný kurz:
1 € = 30,1260 Sk
 

Staršie novinky Rozbaľ.to!:

15.2.2005 - Zmena tarifikácie a cenníka telefonovania

Od 1.3.2005 vstúpi do platnosti nový cenník telefonovania prostredníctvom predplatených kariet Rozbaľ.to!. Nové ceny budú dostupné 1.3.2005 na stránke INFO / Telefonovanie.

Zároveň sa od 1.3.2005 zmení spôsob tarifikácie telefonovania. Doteraz minútový poplatok v cenníku zahŕňal cenu spojenia v rámci siete Slovak Telecomu a cenu zahraničného spojenia cez spoločnosť Slovanet. Od 1.3.2005 budú tieto spojenia účtované samostatne a tiež samostatne zobrazované v prehľade čerpania kreditu.

Zachované pri tom zostávanú všetky ďalšie benefity telefonovania cez Rozbaľ.to!:

 • telefonovanie je plne hradené z vášho kreditu Rozbaľ.to! bez nutnosti platenia ďalších poplatkov Slovak Telecomu
 • cena za telefonovanie je rovnaká z celého Slovenska, bez ohľadu na to, kde na sa nachádzate
 • kredit je možné dobíjať s bonusom 10% zdarma, čím je výsledná cena telefonovania ešte nižšia

29.12.2004 - Zmeny v spoplatňovaní pripojenia na internet

Slovanet dňom 3.1.2005 začne poskytovať lacnejší model prístupu do internetu prostredníctvom telefonického pripojenia. Využitím tohto nového modelu nebudete ako doteraz hradiť poplatky za pripojenie dvom subjektom (ST za telefonne impulzy a Slovanetu za internet), ale poplatky za celé pripojenie pokryjete z Vášho Rozbaľ.to! kreditu. Pre Vás znamená využitie nového modelu nižšiu cenu za čas pripojenia oproti poplatkom, na ktoré ste boli zvyknutí z faktúry Slovak Telecomu, pričom prechod na nový model je pre Vás veľmi jednoduchý - stačí si zmeniť telefónne číslo dial-up pripojenia z 019xy na 0819000011. Pri pripojení cez toto číslo Vám nebude telefónne impulzy účtovať ST, ale budú Vám odpočítané z Vášho Rozbaľ.to! kreditu. Získate tak kontrolu nad nákladmi na pripojenie.

Samozrejme, stále môžete využívať aj pôvodný spôsob pripojenia cez číslo 019xy. Spôsob spoplatňovania služby vždy závisí od toho, ktoré číslo práve zvolíte. Návod na zmenu telefónneho čísla nájdete na http://www.slovanet.sk/zmena-cisla/. Upozornenie: nová služba bude dostupná od 3.1.2005 (vo večerných hodinách).

27.12.2004 - Výhodné telefonovanie

Slovanet Vám prináša ďalšie novinky, vďaka ktorým budete môcť pohodlnejšie a efektívnejšie využívať naše služby - tentokrát výhodné telefonovanie do zahraničia prostredníctvom technológie VoIP. Od 3.1.2005 dochádza k zmene spoplatňovania hovorov do zahraničia. Na rozdiel od doterajšieho spôsobu platenia, kedy ste samostatne hradili poplatok za impulzy (miestne alebo medzimestské) na číslo 02 5020 1031,a poplatok za medzinárodné volanie, teraz budete platiť za celý hovor len jednotný poplatok v rámci celého Slovenska priamo z Vášho kreditu Rozbaľ.to!.

V súvislosti s tým dochádza k zmene špecialneho čísla, ktoré vytáčate pred voľbou účastníckej stanice pri využívaní služby telefonovania Rozbaľ.to!. Namiesto pôvodného čísla 02 5020 1031 bude od 3.1.2005 zriadené nové číslo 0602 000 001.

Pre Vás znamená využitie nového čísla najmä rovnakú cenu za volania bez ohľadu na to, kde na Slovensku sa nachádzate a zároveň poznáte priamo konečnú cenu volania (t.j. nebudete už neplatiť žiadny poplatok navyše.)

23.12.2004 - Nové obchodné podmienky

Slovanet k 23.12. zverejnil na stránke www.rozbal.to (na stránkach taríf) nové Obchodné podmienky na poskytovanie predplatených verejných elektronických komunikačných služieb. Obchodné podmienky vstúpia do platnosti dňa 1.1.2005 a budú platiť pre všetkých užívateĺov predplatených služieb.


14.9.2004) - Nové doplnkové služby zdarma

Slovanet dňom 14.9.2004 oficiálne spustil pre užívateľov Rozbaľ.to! do prevádzky nové e-mailové služby - Antivírus pre základnú ochranu Vašej pošty pred vírusmi, Antispam pre ochranu pred nevyžiadanými správami a doplnkovú službu Odkazovač. Všetky tri sú poskytované zákazníkom Slovanetu zdarma a môžu byť aktivované ku každej poštovej schránke služby Rozbaľ.to!.

Služba Antispam poskytuje vysokoúčinnú ochranu Vašej elektronickej pošty pred nevyžiadanými správami. Používa najnovšie metódy rozpoznávania nevyžiadanej pošty a umožňuje nastaviť jej vlastnosti podľa Vašich individuálnych potrieb. Služba Antivírus predstavuje základnú ochranu pred hrozbou e-mailových vírusov prostredníctvom bezplatného antivírusového softvéru, ktorý odstraňuje nežiadúce správy priamo na poštovom serveri. Službu Odkazovač môžete využiť v prípade, ak predpokladáte, že si dlhšiu dobu nebudete môcť čítať e-maily. Umožňuje po doručení pošty do Vašej schránky automaticky odoslať odosielateľovi zvolený oznam o Vašej neprítomnosti.

Nové služby si aktivujete a nastavíte na špeciálnej www stránke Slovanet/podpora alebo na www stránke Rozbaľ.to po prihlásení v ponuke Služby / E-mail schránka. Na tejto stránke nájdete aj návody a podrobnejšie technické informácie o nových službách.

14.9.2004 - Zavedenie časového obmedzenia mailboxov

Od 11.10.2004 sa v súvislosti s doplnením nových bezplatných služieb začnú pre e-mail schránky Rozbaľ.to! uplatňovať pravidlá pre uchovávanie e-mailov, zosúladené s pravidlami pre zmluvných zákazníkov. Poštová schránka Rozbaľ.to! naďalej zostavá bez obmedzenia veľkosti, avšak Slovanet si vyhradzuje právo vymazávať starú poštu v schránke podľa pravidla "120/60". Znamená to, že kópie prečítanej pošty, ponechané na serveri, môžu byt zo schránky zmazané po 60 dňoch a neprečítané správy po 120 dňoch.

Uvedené pravidlo sa Vás nedotkne, ak čítate poštu aspoň raz mesačne a používate na to program (klienta) ktorý sťahuje poštu na Váš počítač (MS Outlook Express a pod.). Odporúčame Vám nastaviť ho tak, aby nenechával prečítané správy na serveri. Množstvo správ v schránke je možné zistiť napríklad cez rozhranie Webmail, ktoré je dostupne aj zo stránky www.rozbal.to. Webmail Vám tiež umožňuje vymazanie starých správ a spamu zo schránky na serveri.


19.11.2003 - Nové možnosti predĺženia platnosti kreditu

Od 19.11.2003 systém Rozbaľ.to! umožňuje predĺženie platnosti kreditu nielen jeho dobitím, ale aj automaticky alebo formou platenej služby. Užívateľom s čerpaním vyšším ako 200 Sk za posledných 6 mesiacov je platnosť predlžovaná bezplatne a automaticky. Menej aktívni užívatelia si platnosť kreditu môžu predĺžiť aktiváciou novej platenej služby "Predĺženie platnosti kreditu", ktorá je prihláseným užívateľom dostupná na stránke Konto / Stav konta. Bližšie informácie o rozšírených možnostiach predĺženia platnosti kreditu sú uvedené na novej stránke "Platnosť kreditu" (vľavo v menu).

19.11.2003 - Nová služba: E-mail notifikácia o prijatí platby

Z dôvodu narastajúceho záujmu o priame dobitie kreditu (bankovým prevodom, elektronicky a pod.) bola do systému Rozbaľ.to! doplnená nová služba - E-mail notifikácia o prijatí platby. Po prijatí platby systémom Rozbaľ.to! a dobití kreditu je o tom užívateľovi zaslaný krátky informačný e-mail.
Služba poskytuje vyšší komfort, najmä pri platbách prevodom, ktoré trvajú kvôli medzibankovým prevodom aj niekoľko dní. Teraz po platbe stačí počkať na e-mail a pre uistenie sa o prijatí platby nie je potrebné navštevovať www stránku Rozbaľ.to!. Služba je aktivovaná automaticky všetkým užívateľom a poskytovaná je zdarma.

19.11.2003 - Bonus 10 % pokračuje

Pre všetkých, ktorí si dobíjate kredit priamym spôsobom (bankovým prevodom, elektronicky a pod.), naďalej pokračuje akcia, v ktorej získate pri každom dobití kreditu bonus 10 %. Ak ste priame dobíjanie ešte nevyskúšali, stále máte dôvod využiť jeho výhody. Bližšie informácie sú uvedené na stránke "Dobíjanie" (vľavo v menu).


30.5.2003 - Zavedenie systému expirácie kreditu

Systém Rozbaľ.to! zavádza od 1.6.2003 expiráciu kreditu - štandardný prvok systémov predplatených služieb. 6-mesačná platnosť kreditu je súčasťou podmienok využívania služieb Rozbaľ.to!, dotera však nebola uplatňovaná. Všetkým užívateľom, ktorým by podľa podmienok už mal kredit v minulosti alebo v najbližšom mesiaci expirovať, predlžujeme platnosť kreditu Rozbaľ.to! až do 30.6.2003, takže máte dostatok času na jeho dobitie.

30.5.2003 - Zavedenie služieb e-mail notifikácie o poklese a expirácii kreditu

Súčasne s expiráciou kreditu sú v systéme Rozbaľ.to! zriadené služby "E-mail notifikácia o expirácii kreditu" a "E-mail notifikácia o poklese kreditu". Obe poskytujú komfortné informovanie užívateľa o potrebe dobitia kreditu. Informačný e-mail je užívateľovi zaslaný pri poklese kreditu pod hodnotu 60 Sk alebo mesiac a týždeň pred expiráciou kreditu.

30.5.2003 - Bonus 15 % pri elektronickom dobití kreditu

Všetci užívatelia, ktorí si svoj kredit Rozbaľ.to! dobijú elektronicky - teda prostredníctvom internet bankingu, bankového prevodu, vkladu na účet alebo kreditnou kartou, získajú navyše ako bonus 15 % hodnoty dobíjaného kreditu. Napríklad pri dobití kreditu sumou 600 Sk vám pribudne kredit navyše v hodnote 90 Sk. Bližšie informácie o týchto spôsoboch dobitia kreditu nájdete na týchto stránkach po prihlásení v menu KONTO / DOBIŤ KREDIT. Táto akcia platí do 31.8.2003 (predĺžená, pôvodne platila len do 30.6.2003). Pre ostatných užívateľov sme pripravili zoznam predajcov kariet Rozbaľ.to! na stránke INFO / KDE).

10.5.2003 - Prevádzkovateľom systému Rozbaľ.to! je spojený Slovanet

Systém Rozbaľ.to! prevádzkuje spoločnosť Slovanet, a.s. Bratislava, ktorá vznikla začiatkom mája 2003 zlúčením spoločností ViaPVT, a.s. Bratislava a Slovanet, a.s. Trenčín. Slovanet je v súčasnosti medzinárodným holdingom a je jedným z najväčších poskytovateľov komunikačných služieb a internetu na Slovensku. Spoločnosť poskytuje služby internetu, virtuálne privátne siete, hlasové služby a bezpečnostné riešenia najmä pre firmy a organizácie. Bližšie informácie o spoločnosti Slovanet sú uvedené na stránkach www.slovanet.sk.

 


18.11.2002 - Obnovená akcia pre nových užívateľov Rozbaľ.to!: Bonus 100 Sk pri prvom nabití kreditu!

V súvislosti s očakávaným, ale náhlym ukončením poskytovania služieb Kiwwi.sk obnovuje Rozbaľ.to! atraktívny bonus pre nových užívateľov: pri aktivácii predplatenej internetovej karty Rozbaľ.to! alebo pri zriadení a prvom elektronickom nabití konta v systéme Rozbaľ.to! získavaš akciový bonus 100 Sk zdarma! Akcia platí do 31.12.2002.

7.11.2002 - Nižšie ceny telefonovania do zahraničia

Spoločnosť Slovanet/ViaPVT, prevádzkovateľ služby Rozbaľ.to!, od novembra 2002 výrazne znížil ceny za medzinárodné hovory. Odteraz za minútu hovoru napríklad do Prahy zaplatíš len 5 Sk, do Nemecka a Rakúska len 5,50 Sk alebo do USA 6,30 Sk (ceny bez DPH). Nový cenník a informácie o spôsobe telefonovania nájdeš v menu Info / Telefonovanie.

20.6.2002 - Akcia pre nových užívateľov Rozbaľ.to!: Bonus 100 Sk pri prvom nabití kreditu!

Teraz máš o ďalší dôvod viac vyskúšať Rozbaľ.to!: pri aktivácii predplatenej internetovej karty Rozbaľ.to! alebo pri zriadení a prvom elektronickom nabití konta v systéme Rozbaľ.to! získavaš akciový bonus 100 Sk zdarma! Akcia platí do 31.7.2002.

20.6.2002 - Využi bonus 10% pri elektronickom dobití kreditu!

Bonus 10% zdarma získa každý užívateľ Rozbaľ.to!, ktorý si svoj kredit nabije alebo dobije priamo, t.j. bankovým prevodom alebo elektronicky cez internet banking (pozor, tento bonus neplatí pri dobití kartou Rozbaľ.to!). Napríklad pri dobití kreditu sumou 500 Sk ti pribudne kredit navyše v hodnote 50 Sk. Bližšie informácie nájdeš na týchto stránkach po prihlásení v menu KONTO / DOBIŤ KREDIT. Zároveň sme rozšírili podporu o ďalší platobný systém (viac v nasledujúcej správe).

20.6.2002 - Elektronické dobitie kreditu Rozbaľ.to! už aj cez VÚB ePlatby

Rozbaľ.to! doplnil svoj systém okrem doterajších TatraPay, eliot.pay a SporoPay o podporu ďalšieho platobneho systému - ePlatby Všeobecnej úverovej banky, a.s. Ak si klientom tejto banky, odporúčame ti pri najbližšom dobíjaní kreditu Rozbaľ.to! použiť ich službu internet bankingu. Znamená to nielen pohodlnosť pri dobíjaní kreditu priamo od tvojho počítača, ale aj automatické pripísanie bonusu vo výške 10% z dobíjanej sumy zdarma od Rozbaľ.to!.

A ak náhodou službu internet bankingu ešte nepoužívaš, neváhaj: zriadenie a využívanie služieb internet bankingu je vo všetkých bankách jednoduché, bezpečné a väčšinou bez poplatku. Viac informácií nájdete na internetových stránkach a telefónnych číslach:

 


15.4.2002 - Bonus pri dobití kreditu prevodom bude pokračovať !

Januárová akcia Rozbaľ.to!, v ktorej sme užívateľom dobíjajúcim si kredit bankovým prevodom alebo elektronicky cez internet banking pripočítali zdarma bonus vo výške 20%, sa stretla s naozaj priaznivým ohlasom. Na základe vášho záujmu sme našu akciu modifikovali a obnovili, pričom sme pristúpili na kompromis a bonus upravili na 10%. Platnosť novej akcie je stanovená natrvalo až do odvolania.

Bonus 10% zdarma teda získa každý, kto si od 15.4.2002 dobije kredit priamo, t.j. bankovým prevodom alebo elektronicky cez internet banking (pozor, akcia neplatí pri dobití kartou Rozbaľ.to!). Napríklad pri dobití kreditu sumou 500 Sk Ti pribudne kredit navyše v hodnote 50 Sk. Bližšie informácie nájdete na týchto stránkach po prihlásení v menu KONTO / DOBIŤ KREDIT. Zároveň sme rozšírili podporu o ďalší platobný systém (viac v nasledujúcej správe).

15.4.2002 - Elektronické dobitie kreditu Rozbaľ.to! už aj cez SporoPay

Rozbaľ.to! v týchto dňoch doplnil svoje stránky okrem doterajších TatraPay a eliot.pay o podporu ďalšieho platobneho systému - SporoPay Slovenskej sporiteľne, a.s. Ak si klientom tejto banky, odporúčame Ti pri najbližšom dobíjaní kreditu Rozbaľ.to! použiť ich službu internet bankingu. Znamená to nielen pohodlnosť pri dobíjaní kreditu priamo od Tvojho počítača, ale aj automatické pripísanie bonusu vo výške 10% z dobíjanej sumy od Rozbaľ.to!.

A ak náhodou službu internet bankingu ešte nepoužívaš, neváhaj: zriadenie a využívanie služieb internet bankingu je vo všetkých bankách jednoduché, bezpečné a väčšinou bez poplatku. Viac informácií nájdeš na internetových stránkach a telefónnych číslach:

15.4.2002 - Telefonovanie do zahraničia cez Internet Rozbaľ.to!

S Rozbaľ.to! môžeš teraz vyskúšať ďalšiu progresívnu technológiu. Už od 15.apríla máš možnosť využívať s kartou Rozbaľ.to! okrem pripojenia do internetu aj ďalšiu doplnkovú službu - telefonovanie do zahraničia prostredníctvom technológie Voice over IP. Tá Ti umožňuje telefonovať do zahraničia cez internet bez toho, aby si potreboval akékoľvek špeciálne vedomosti alebo zariadenie (okrem štandardného telefónneho prístroja). Od bežného telefonovania sa líši len tým, že na začiatku hovoru je potrebné vytočiť špeciálne číslo Rozbaľ.to! a zadať kód karty Rozbaľ.to!. Samozrejmosťou je sekundová tarifikácia, a vďaka použitým technológiám aj vysoká kvalita prenosu hlasu.

Počas telefonovania je medzinárodná časť hovoru odpočítavaná z Tvojho kreditu v systéme Rozbaľ.to!. Za hovor v rámci SR si však telekomunikačný operátor (ST) účtuje poplatok podľa svojich taríf (pri telefonovaní z telefónneho automatu je potrebné použiť aj bežnú telefónnu kartu alebo mince). Táto služba je v súčasnosti najvýhodnešia pri telefonovaní z Bratislavy. Užívateľom z ostatných miest ST účtuje medzimestskú tarifu. Aj napriek tomu je však cena volania do mnohých krajín nižšia ako pri volaní cez ST. Jednotlivé tarify získaš vyhľadaním v cenníku telefonovania Rozbaľ.to!.

Pokiaľ máš záujem využiť túto modernú technológiu alebo získať viac informácií o jej použití a cenách, môžeš ich nájsť v menu INFO / TELEFONOVANIE.


18.1.2002 - Novinky a zmeny v systéme Rozbaľ.to!

Spolu s prianím všetkého najlepšieho a veľa úspechov do nového roku 2002 vám prinášame hneď niekoľko noviniek. Zároveň ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavili v uplynulom roku a veríme, že nám zachováte priazeň aj do budúcnosti.

18.1.2002 - Získajte 20% zdarma s Rozbaľ.to!

Určite by to bola škoda nevyužiť: Rozbaľ.to! vám ponúka časovo obmedzenú akciu - pripočíta vám zdarma bonus vo výške 20%, ak si v období od 18.1.2002 do 31.1.2002 dobijete kredit bankovým prevodom alebo elektronicky cez internet banking (pozor, akcia neplatí pri dobití kartou Rozbaľ.to!). Napríklad pri dobití kreditu sumou 500 Sk vám pribudne kredit navyše v hodnote 100 Sk. Bližšie informácie v nasledujúcej správe a v menu KONTO / DOBIŤ KREDIT.

18.1.2002 - Možnosť platby bankovým prevodom alebo vkladom

Od 18.1.2002 poskytuje systém Rozbaľ.to! možnosť dobitia kreditu aj bežným bankovým prevodom alebo vkladom na účet. Prevod je možné uskutočniť ľubovoľným vám dostupným spôsobom - bezhotovostným prevodom z vášho účtu vo vašej banke, prípadne vkladom v hotovosti v ľubovoľnej pobočke Tatra Banky. Okrem toho je dostupná elektronická platba cez internet banking Tatra Banky (Tatra/Eliot Pay), kartou VISA alebo EC/MC (nedávna chyba v systéme Tatra Banky je už tiež opravená). Podporu ďalších platobných systémov pripravujeme. Číslo účtu, variabilný symbol a bližšie informácie o platbe prevodom sú dostupné v menu KONTO / DOBIŤ KREDIT / Bankovým prevodom (možnosť C.).

18.1.2002 - Opravy v systéme zobrazovania kreditu sú ukončené

V priebehu novembra a začiatkom decembra 2001 prebiehali z dôvodu rozširovania služieb nevyhnutné zmeny softvéru pre zúčtovanie výšky kreditu. Z toho dôvodu mohli www stránky zobrazovať v niektorých časoch nesprávne (neúplné) čerpanie služieb a výšku kreditu, za čo sa vám ospravedňujeme. V súčasnosti je nový softvér dôkladne prepracovaný a doplnený aj o prehľad čerpania služby internetu (viď ďalšia správa).

Ak ste si dlhšiu dobu nekontrolovali výšku kreditu, odporúčame vám overiť si, či váš kredit nie je spotrebovaný. Pre jeho dobitie môžete použiť ďalšiu kartu Rozbaľ.to!, ale ešte výhodnejšie je použiť spomínaný bankový prevod a získať ku kreditu zdarma bonus 20%. Vyvarujte sa včas nepríjemnostiam z vyčerpaného kreditu a ešte pri tom ušetrite!

18.1.2002 - Podrobný prehľad internetových pripojení

Koniec pochybnostiam o čerpaní kreditu poskytuje nová služba "Prehľad pripojení", vďaka ktorej si môžete presne overiť vaše používanie služby internet aj z minulosti. Po prihlásení na server www.rozbal.to je dostupná v menu SLUŽBY / INTERNET. Poskytuje okrem času každého pripojenia aj informácie o type pripojenia a o množstve prenesených dát. Táto služba je zdarma.

18.1.2002 - Ostatné zmeny

Ak ste dlhšiu dobu nenavštívili www.rozbal.to, čakajú vás aj ďalšie zmeny, z ktorých najdôležitejšie sú:

 • prihlasovať (aktivácia) sa dá pomocou doterajšieho prihlasovacieho mena pre internet alebo ľubovoľným doteraz použitým číslom karty (balíka) Rozbaľ.to!
 • zmenil sa vzhľad a štruktúra www stránok Rozbaľ.to!
 • www stránky Rozbaľ.to boli rozšírené o užívateľskú schránku správ
 • stránky Rozbaľ.to! umožňujú bezpečný šifrovaný prístup

O ďalších zmenách vás budeme opäť informovať.


9.8.2001 - Zmeny v systéme Rozbaľ.to!

Zmenili sme výraznejšie vzhľad a rozšírili funkcie www stránok Rozbaľ.to!. Najdôležitejšie zmeny sú:

 • prihlasovať sa dá pomocou doterajšieho prihlasovacieho mena pre Internet alebo ľubovoľným doteraz použitým číslom karty (balíka) Rozbaľ.to!
 • menu sa rozšírilo, hlavné menu je v hornej časti stránky, vedľajšie menu je naľavo,
 • pribudla atraktívna možnosť online dobíjania kreditu elektronicky prostredníctvom Internet bankingu Tatra banky (aj eliot) a ľubovoľnou kreditnou kartou,
 • www stránky Rozbaľ.to boli rozšírené o tzv. užívateľskú schránku správ, ktorá obsahuje oznamy zo systému Rozbaľ.to!. Umožní ti to dostávať potrebné informácie aj vtedy, ak nepoužívaš alebo nemáš prístup k svojej e-mail schránke, samozrejme za predpokladu, že občas navštevuješ www stránky Rozbaľ.to!,
 • stránky Rozbaľ.to! umožňujú bezpečný šifrovaný prístup prostredníctvom protokolu https,
 • pre službu zasielania správ o výške kreditu je možné bezplatne si určiť alebo zmeniť interval či podmienku oznamovania,