Info Nové konto

Meno:   Heslo:  


   Eurokalkulačka:  
    €
    Sk
   Konverzný kurz:
1 € = 30,1260 Sk
 

Otázky a odpovede - Dobitie kreditu

Môžem si kredit dobiť aj sumou menšou ako je cena karty Rozbaľ.to!?

Pre užívateľov, ktorí sa pripájajú cez Rozbaľ.to! len zriedkavo, umožňujeme dobitie kreditu minimálnou sumou 6,64 € (200 Sk), ale len priamym spôsobom. Znamená to, že náklady na používanie služby Rozbaľ.to! sú vtedy len 1,095 € (33 Sk)  mesačne.
Kredit sumou 6,64 € (200 Sk) nie je možné dobiť kartou Rozbaľ.to! (tá existuje len v hodnote 16,56 € (499 Sk), ale je možné využiť niektorý z priamych spôsobov platenia - prostredníctvom internet bankingu, kreditnou kartou, bankovým prevodom alebo vkladom na účet. Pri posledných dvoch spôsoboch je nutné vygenerovať si na stránkach Rozbaľ.to! v menu Konto / Dobiť kredit variabilný symbol, podľa ktorého vašu platbu môžeme identifikovať. Pri priamom spôsobe dobitia kreditu získavate navyše bonus 10 % kreditu.

Je možné uhradiť kredit aj v hotovosti?

V princípe áno, ale len nepriamym spôsobom - ak navštívite v bežnej pracovnej dobe pobočku Slovanetu a zakúpite si kartu Rozbaľ.to!, tak náš zamestnanec vám na požiadanie priamo dobije kredit použitím kódu z vašej karty. Pri tomto spôsobe však nezískate bonus podľa aktuálnej ponuky ako pri dobití cez bankový účet.

Ako dobijem kredit poštovou poukážkou?

Na dobitie kreditu poštovou poukážkou môžete využiť bežnú poukážku dostupnú na každej pošte.
Po prihlásení do systému Rozbaľ.to! si v menu Konto / Dobiť kredit do políčka "Suma" zapíšte hodnotu, ktorou chcete dobiť kredit. Zvoľte možnosť "bankový prevod alebo vklad" a kliknite na tlačítko "Potvrdiť". Systém Vám okrem údajov o čísle účtu, banke a konštantného sybolu vygeneruje aj variabilný symbol, ktorý slúži na identifikáciu platby.
Na poštovú poukážku zapíšete tieto údaje:

  • názov účtu majiteľa: Slovanet a.s., Záhradnícka 151, 821 08 Bratislava
  • peňažný ústav a číslo účtu: Tatra Banka, a.s., kód banky: 1100, č. účtu: 2625191125
  • variabilný a konštantný symbol: použiť vygenerované kódy
  • prípadne Prev. posta VAKÚP: 821 08

Upozorňujeme, že platba poštovou poukážkou je realizovaná na dnešnú dobu pomerne zložitým spôsobom a putuje na náš účet nezriedka aj jeden až dva týždne. Váš kredit sa dobije až potom. Odporúčame preto radšej použiť prevod z účtu, prípadne vklad v hotovosti na náš účet v ľubovoľnej pobočke Tatra banky.

Ak si chcem dobiť kredit novou kartou, musím sa znovu registrovať na webe? Nezmení sa moje prihlasovacie meno a e-mail adresa?

Nie, karty Rozbaľ.to! nijako nesúvisia so službami dostupnými v systéme Rozbaľ.to! a nie sú potrebné pre ich používanie. Karta Rozbaľ.to! slúži len ako platobný prostriedok na dobitie kreditu a zároveň obsahuje základný návod na použitie. Vaše prihlasovacie meno, heslo, e-mail adresu a ostatné údaje zadávate len raz pri vytváraní Vášho konta a už sa nikdy nemusia zmeniť.
Pri dobití kreditu ďalšou kartou postupujte nasledovne: Prihláste sa na www stránku Rozbaľ.to!, zvoľte Dobiť kredit, zadajte číslo a kód novej karty, potvrďte a je to. Kartu vlastne môžete zahodiť, lebo poslúžila len na nepriame "zaplatenie" za kredit. Znamená to, že ďalšie dobíjanie kartou je tak trochu zbytočným plytvaním, preto Vám odporúčame vyskúšať dobitie cez bankový účet, keď získate navyše bonus podľa aktuálnej ponuky. Kupovanie kariet je vhodnejšie pre nových užívateľov.