Info Nové konto

Meno:   Heslo:  


   Eurokalkulačka:  
    €
    Sk
   Konverzný kurz:
1 € = 30,1260 Sk
 

!!! Táto stránka slúži len na vytvorenie (aktiváciu) nového konta (užívateľa) Rozbaľ.to!. Ak ste existujúci užívateľ Rozbaľ.to!, potom použite prihlásenie pod horným navigačným menu.

VYTVORENIE (aktivácia) NOVÉHO KONTA v systéme Rozbaľ.to! - nový užívateľ

Ak ste nový užívateľ systému Rozbaľ.to!, zvoľte si prihlasovacie meno a heslo pre vaše nové konto v systéme Rozbaľ.to! (podrobnosti vedľa).

Upozornenie:

Ak ste v tejto chvíli pripojený cez prístupové číslo 01913 a inicializačné internetové konto "rozbal", po skončení procesu vytvorenia vášho konta je potrebné, aby ste urobili:

  • v nastavení Telefonického pripojenia zmeňte prístupové telefónne číslo z 01913 na 0819000011, nakoľko číslo 01913 slúži len na inicializačné pripojenie. Tarifikácia cez číslo 0819 je uvedená na stránke Info/Internet/Tarifikácia.
  • odpojte sa z internetu (ukončite Telefonické pripojenie) a pripojte sa znovu, ale už cez nové prístupové číslo 0819000011 a cez vaše nové prihlasovacie meno a heslo. Vyskúšajte funkčnosť pripojenia napríklad návštevou stránky www.slovanet.sk.

Zvoľte si teraz tvoje prihlasovacie meno a heslo:

Prihlasovacie meno:
Heslo:
Zopakuj heslo:

 

  Tipy pre voľbu mena a hesla

1) Prihlasovacie meno a heslo je ľubovoľná skupina znakov spĺňajúca kritériá:
 
- Prihlasovacie meno môže mať 2 až 8 znakov, je možné použiť malé písmená (a-z) bez dĺžňov a mäkčeňov a číslice (0-9).
 
- Heslo môže mať 6 až 16 znakov, je možné použiť malé a veľké písmená (a-z, A-Z ) bez dĺžňov a mäkčeňov, číslice (0-9) a znaky + - = . , _ @ % ^ ! #
 
2) Voľba prihlasovacieho mena nie je v systéme Rozbaľ.to! viazaná na e-mail adresu (ako to býva v niektorých iných systémoch).
 
3) Prihlasovacie meno nie je číslo karty!
 
4) Ak už ste používateľom služieb Rozbaľ.to!, je potrebné postupovať cez menu PRIHLÁSENIE.
 
5) Pre ďalšie pripojenie do internetu už nepoužite inicializačné konto "rozbal", ale vaše osobné prihlasovacie meno a heslo, ktoré si vytvoríte na tejto stránke. Odporúčame si vaše nové meno a heslo uložiť v nastavení Telefonického pripojenia.

6) ak by ste mali problém s pripojením alebo nastavením počítača, kontaktujte technickú podporu v čase 8.00-20.00 hod. na tel. čísle 02 / 208 28 119.

Upozornenie: Skôr než kliknete na ikonku balíka alebo stlačíte klávesu Enter, prihlasovacie meno a heslo si dobre zapamätajte, prípadne poznačte na miesto neprístupné iným osobám.

Poznámka: Po vyplnení údajov a kliknutí na obrázok balíka prehliadač v okienku oznámi, že prechádzate na stránky zabezpečené šifrovaným spojením. Je to opatrenie pre vašu bezpečnosť. Jednoducho stlačte OK.